Za jak dlouho dostaneš svůj tematický balíček? ✨ Když objednáš dnes do 23.59, odesíláme hned následující pracovní den. 🚚📦

Příliš mnoho záložek – II. jakost

♻️ Tento produkt nabízíme v rámci kategorie II. jakost za sníženou cenu. Více informací najdeš níže v podrobném popisku produktu.

Cítíš se někdy stejně zahlceně jako tvůj internetový prohlížeč, v němž máš otevřených asi tak 626231 záložek? Znáš ten moment, kdy některá z nich zamrzne nebo se z reproduktoru začne linout hudba a ty nemáš ponětí, které z oken je potřeba zavřít? Pak je tenhle kousek přesně pro tebe. Objednej, připni a dej všem najevo, jak se čas od času (nebo často?) cítíš.


  • (3 ks) Skladem
99 Kč
Kategorie: II. jakost ♻️
Kategorie: II. jakost
Barva: černá, mentolová
Rozměry: 2,2 × 3 cm
Udržitelnost
Dej starým věcem nový život
vylaď si je tematickým kouskem
Dárek zdarma
Malý tematický dárek
ke každé objednávce
Rychlé odeslání
Tematičtí skřítci vše bleskově zabalí
a balíček k vám poputuje hned následující pracovní den
Ekologie
Ekologické balení
bez zbytečných plastů
 

Podrobnější informace o produktu

Typ produktu: pin | připínáček | odznáček

Kategorie: Tento produkt nabízíme za sníženou cenu. Jedná se o kousek s estetickou vadou, která však nemá vliv na jeho funkčnost – bez problému jej tedy připneš. V rámci udržitelnosti chceme dát i těmto produktům šanci naplnit svůj účel. Vzhledem ke snížené ceně není možné je vyměňovat ani vracet. Fotky jsou pouze ilustrační, není na nich zachycena konkrétní vada.

Nápis: My brain has way too many tabs open, 4 of them are frozen & I have no idea where the music is coming from (Můj mozek má příliš mnoho otevřených záložek, 4 z nich jsou zamrzlé & nemám vůbec ponětí, odkud hraje ta hudba)

Materiál: kov

Rozměry: 2,2 × 3 cm