Za jak dlouho dostaneš svůj tematický balíček? ✨ Když objednáš dnes do 23.59, odesíláme hned následující pracovní den. 🚚📦

Klub věčně hladových – II. jakost

♻️ Tento produkt nabízíme v rámci kategorie II. jakost za sníženou cenu. Více informací najdeš níže v podrobném popisku produktu.

Přihlášku do Klubu věčně hladových přijímáme formou zakoupení členského pinu se symbolickým vyobrazením burgeru, hranolek a sladké tečky na závěr. Máš občas pocit, že je tvé bříško jako bezedná studnice? Sotva založíš příbor, už máš pocit, že by sis dal/a něco dalšího? Pak je tenhle kousek tou správnou volbou. Objednej, připni a přidej se do klubu. PS: Při čekání na balíček si nezapomeň dát něco dobrého.


  • (1 ks) Skladem
99 Kč
Kategorie: II. jakost ♻️
Kategorie: II. jakost
Barva: tmavě růžová, písková, mentolová
Rozměry: 3 × 1,5 cm
Udržitelnost
Dej starým věcem nový život
vylaď si je tematickým kouskem
Dárek zdarma
Malý tematický dárek
ke každé objednávce
Rychlé odeslání
Tematičtí skřítci vše bleskově zabalí
a balíček k vám poputuje hned následující pracovní den
Ekologie
Ekologické balení
bez zbytečných plastů
 

Podrobnější informace o produktu

Typ produktu: pin | připínáček | odznáček

Kategorie: Tento produkt nabízíme za sníženou cenu. Jedná se o kousek s estetickou vadou, která však nemá vliv na jeho funkčnost – bez problému jej tedy připneš. V rámci udržitelnosti chceme dát i těmto produktům šanci naplnit svůj účel. Vzhledem ke snížené ceně není možné je vyměňovat ani vracet. Fotky jsou pouze ilustrační, není na nich zachycena konkrétní vada.

Nápis: Always hungry, Admit one (Věčně hladový, Vstupenka pro jednoho)

Materiál: kov

Rozměry: 3 × 1,5 cm