Za jak dlouho dostaneš svůj tematický balíček? ✨ Když objednáš dnes do 23.59, odesíláme hned následující pracovní den. 🚚📦

Hrošíkova věta – II. jakost

  • 1 z 3

♻️ Tento produkt nabízíme v rámci kategorie II. jakost za sníženou cenu. Více informací najdeš níže v podrobném popisku produktu.

Obsah čtverce sestrojeného nad přeponou libovolného pravoúhlého trojúhelníku je roven součtu obsahů čtverců nad oběma jeho odvěsnami. Věta, kterou milovníci matematiky zbožňují a ostatním je tak trochu povědomá. Ať už patříš do první nebo druhé skupiny, tenhle pin musíš rozhodně mít. Zapálený matematik jeho prostřednictvím vyjádří svou vášeň a nám ostatním napoví, jak že to vlastně vypadá Pythagorova věta v praxi. Tedy pardon, Hrošíkova věta.


  • (1 ks) Skladem
89 Kč
Kategorie: II. jakost ♻️
Kategorie: II. jakost
Barva: světle fialová, bílá
Rozměry: 3,8 × 3,3 cm
Udržitelnost
Dej starým věcem nový život
vylaď si je tematickým kouskem
Dárek zdarma
Malý tematický dárek
ke každé objednávce
Rychlé odeslání
Tematičtí skřítci vše bleskově zabalí
a balíček k vám poputuje hned následující pracovní den
Ekologie
Ekologické balení
bez zbytečných plastů
 

Podrobnější informace o produktu

Typ produktu: pin | připínáček | odznáček

Kategorie: Tento produkt nabízíme za sníženou cenu. Jedná se o kousek s estetickou vadou, která však nemá vliv na jeho funkčnost – bez problému jej tedy připneš. V rámci udržitelnosti chceme dát i těmto produktům šanci naplnit svůj účel. Vzhledem ke snížené ceně není možné je vyměňovat ani vracet. Fotky jsou pouze ilustrační, není na nich zachycena konkrétní vada.

Nápis: Hippopotenuse (z anglického Hypotenuse – přepona), Opposite (protilehlá odvěsna), Adjacent (přilehlá odvěsna)

Materiál: kov

Rozměry: 3,8 × 3,3 cm